Quantcast

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Nadszedł czas na wielkie zmiany, zmiany na lepsze. Postanowiliśmy całkowicie przebudować portal, stawiając tym razem na jakość oraz ciekawsze treści. Od pewnego czasu Memy stały się nieodłączną częścią komentarza w sieci, obojętnie czy jest to polityka, wydarzenie sportowe, plotki czy nawet religia. Memy dają możliwość połączenia komentarza z obrazem który jak dobrze wiecie jest wart więcej niż tysiąc słów.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Będziemy śledzić najnowsze trendy i wydarzenia

Mem dobrany w trafnej sytuacji potrafi śmieszyć, ironizować lub odpowiedzieć na najbardziej niewygodne pytania. Na łamach nowej odsłony memów będziemy starali się na bieżąco prezentować najnowsze trendy oraz komentarze do aktualnych wydarzeń.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Zawsze pierwsi

Nasz cel to zostać pierwszym źródłem memów które będą komentarzem do najnowszych wydarzeń w Polsce i na świecie.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Content is The KING

Zgodnie z mottem "Content is The KING" czyli treść jest najważniejsza, będziemy selekcjonować tylko najlepsze i wartościowe treści.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Wybieramy tylko najlepsze treści

Rozbudowaliśmy nasz dział moderacji i dbamy o to by tylko najlepsze treści lądowały na stronie głównej.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Czekamy na wasze propozycje

Od zawsze memy tworzyli ludzie i tak będzie i w tej odsłonie. Jak zwykle z niecierpliwością czekamy propozycje memów i artykułów od WAS. Możecie być częścią historii... If You Know What I Mean

Memy.pl - zmieniamy się dla was

Zaproponuj mema do tego artykułu

Kung fury 2015

4 Memy

Kung Fury (2015) to szwedzka krótkometrażowa komedia o sztukach walki, napisana i wyreżyserowana przez grającego główną rolę Davida Sandberga. Jest to swoisty hołd dla filmów policyjnych i sztuk walki z lat 80. Zbiórka funduszy na film odbyła się na Kickstarterze od grudnia 2013 do stycznia 2014 osiągając wynik 630.019$, przebijając zakładany minimalny budżet 200.000$.
W skrócie: Kung Fu, lasery, dinozaury, podróże w czasie i Hitler.
Zdecydowanie udana mieszanka :)

dnia 2015-06-02 20:02:39