Quantcast

Jeśli weganie nie chcą jeść mięsa to dlaczego tak wiele wegańskich produktów udaje mięso?

jeśli weganie nie chcą jeść mięsa to dlaczego tak wiele wegańskich produktów udaje mięso?


Charakter: Filozoraptor
Jest to myśliciel na miare Sokratesa mimo, że w prostym wydaniu, to potrafi zaskoczyć niejednego swoim krótkim pytaniem. Swoje filozoficzne rozważania na różne tematy przedstawia nieraz trafnymi pytaniami: "Skoro nauczyciel ekonomii nie jest bogaty to dlaczego tego uczy?" "Jeśli broń nie zabija ludzi, a robią to ludzie broniom, to czy toster nie robi tostów ale tost robi tosta tosterem?" "Dlaczego zdjęcie jest kwadratowe skoro obiektyw jest okrągły?" I wiele innych łamiących głowe pytań, na które nie zawsze znajdzie się rozsądna odpowiedź.

Memy.pl - zmieniamy się dla was

6 Memów
Memy.pl - zmieniamy się dla was

Nadszedł czas na wielkie zmiany, zmiany na lepsze. Postanowiliśmy całkowicie przebudować portal, stawiając tym razem na jakość oraz ciekawsze treści. Od pewnego czasu Memy stały się nieodłączną częścią komentarza w sieci, obojętnie czy jest to polityka, wydarzenie sportowe, plotki czy nawet religia. Memy dają możliwość połączenia komentarza z obrazem który jak dobrze wiecie jest wart więcej niż tysiąc słów.

dnia 2015-06-06 15:07:44

Kung fury 2015

4 Memy

Kung Fury (2015) to szwedzka krótkometrażowa komedia o sztukach walki, napisana i wyreżyserowana przez grającego główną rolę Davida Sandberga. Jest to swoisty hołd dla filmów policyjnych i sztuk walki z lat 80. Zbiórka funduszy na film odbyła się na Kickstarterze od grudnia 2013 do stycznia 2014 osiągając wynik 630.019$, przebijając zakładany minimalny budżet 200.000$.
W skrócie: Kung Fu, lasery, dinozaury, podróże w czasie i Hitler.
Zdecydowanie udana mieszanka :)

dnia 2015-06-02 20:02:39