Same zielone światła nie mam kiedy sprawdzić telefonu

same zielone światła nie mam kiedy sprawdzić telefonu


Charakter: Problemy pierwszego świata
To właśnie problemy pierwszego świata są na tyle błahe, że aż śmieszne. Mem ten pokazuje zbytnie przejmowanie się problemami, które są wyolbrzymiane we własnej głowie (zupełne przeciwieństwo wyluzowanego lemura). Ale przecież takie są właśnie emocje.

A emocje nie znają logiki i nieraz mieliśmy na to dowody mając do czynienia z emocjonalnymi kobietami. Łatwo jest się więc wzruszyć gdy w solniczce zatkała się jedna dziurka. Łzy przecież same płyną gdy za długo gotowałaś jajka i teraz są na twardo.

Smutek ogarnia nas przeogromny gdy omyłkowo pomylimy lewą skarpetkę z prawą i trzeba będzie znów to wszystko zmieniać...

Andrzej Duda - człowiek który został prezydentem

12 Memów
Andrzej Duda - człowiek który został prezydentem

Andrzej Duda od początku swojej kampanii zaczął zadziwiać. Wypromowany przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego śmiało piął się w kampanii prezydenckiej, aż podbił serca Polaków (52% poparcia). Jeszcze jako prezydent elekt pokazuje, że jak sam wspominał, jest człowiekiem czynu. Poprzez heroiczne czyny w ostatnich dniach stał się także bohaterem naszych memów, i został przyrównany do samego Papieża.

21
dnia 2015-06-08 12:58:06